Neįkalink savęs // Do not imprison yourself

Visiems patinka gražios nuotraukos, žmonės ar drabužiai, tačiau retas iš mūsų realiai susimąstome apie kelią link išsvajotojo rezultato. Ir patikėkite manimi tas kelias - ne iš lengvųjų. 

Būti perfekcionistu tai palaiminimas ir prakeiksmas viename. Palaiminimas, nes tu niekada nesustoji tobulėjęs kaip žmogus, o prakeiksmas, nes perdėtas perfekcionizmas neleidžia tau būti laimingu. Nesvarbu ką bedarytum, žinai, kad gali daug geriau, ir šis žinojimas tave kankina visą laiką.

Blogiausia tai, kad dauguma žmonių mano jog tik pradėję kokią nors veiklą (nesvarbu ar tai mada ar kas nors kita) sugebės gauti geriausią rezultatą. Deja, turiu jus nuvilti - įgūdžiai kaip ir sėkmė neateina per vieną naktį. Pradedant karjerą svarbu suprasti, kad bus labai sunku. Taip sunku, kad kartais norėsis tiesiog užmigti ir niekada nepabusti. Tačiau rezultatas atpirks visas kančias, nes kai pagaliau išlipsi iš lovos, suvoksi, kad gali įgyvendinti ką tik nori. Žinoma, pradžioje negausi "Vogue" ar "L'Officiel" lygio rezultato, tačiau tai visiškai normalu, o per daug iš savęs reikalaudamas gali paprasčiausiai sudegti. 

Būti geriausiam savo srityje nėra taip lengva ir žavinga kaip gali pasirodyti, tai reikalauja 100% atsidavimo. Ir sėkmingi žmonės yra tie, kurie dirba daugiausiai, nors kartais taip ir neatrodo.

Jau daugiau nei aštuoneris metus žinojau, kad norėsiu dirbti su mada, ir patikėkite -  man dar labai toli iki rezultato, kurį norėčiau pasiekti, tačiau tikrai nežadu pasiduoti dėl kažkokių neracionalių priežasčių. Tvirtai žinau ko noriu ir taip pat žinau, kad galiu tai pasiekti, nes žmonės, kurie mano nesugebėsiantys įgyvendinti savo siekių, užblokuoja savo mintis bet kokiai sėkmei. Taip pat manau, kad baisiau už svajonių neturėjimą yra jų atsisakymas, dėl šeimos ar visuomenės. Kartais, tie, kuriuos labiausiai mylime ir kliudo mums vystyti potencialą.

Tad pagaliau nustokime klausyti kitų ir išmokime girdėti savo vidinį balsą!

Everybody likes pretty pictures, people or clothes, unfortunately not many of us actually think about the path towards the result, that a designer was so keen to achieve. And believe me that path is a long one. To be a perfectionist, like myself, can be both a blessing and a curse. A blessing, because you never stop developing your personality and work. A curse, because you simply cannot be happy no matter what you do. Most people think that it's easy to get the best result at the beginning, but it is not like that at all. When starting your career you have to understand that it's going to be very hard to pursue your dreams. And when I say HARD, I really mean it. At times you will want to cover yourself with blankets and never get out of bed, but when you finally do, you realize that you are capable of achieving anything. Of course it is simply impossible to get those kind of photos you see in "Vogue" and "L'Officiel" at first, but it doesn't mean that you have stop trying. Being the best is not as easy and glamorous, as some of us may think. It requires 100% time and dedication and successful people are usually the ones, who work the most, even if it doesn't seem so. 

I knew I was going to do fashion for over eight years now and I'm not even close to what I wish to achieve or how I want my pictures to look like, but trust me, I'm not stopping for some stupid reasons such as the lack of money, time and other things... I know what I want and I also know that I can do it, because people who think that they can't, never accomplish what they could've have. I feel that the worse thing than not having a goal, is letting your dream go, because sometimes the ones you love can be those who drag you down and stop from living up to your full potential. 

Sometimes you have to hear your inner voice and follow it, instead of listening to others, no matter how important they can be.

“The people who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.” 

May sound cheesy, but that's the truth.


Dress: Aida Perkumaite design
Choker: Dictate Clothing

Labels: